Pierwszy rok życia wcześniaka we wzruszającym filmie

O porodzie przedwczesnym mówimy, kiedy dziecko przychodzi na świat przed 37 tygodniem ciąży. Mały Ward Miles także urodził się jako wcześniak, jednak spotkanie ze światem czekało go dużo wcześniej, bo aż 15 tygodni przed planowanym terminem porodu. Chłopczyk ważył niecałe 680 gram, a jego mama Lyndsay mogła wziąć go w ramiona dopiero po czterech dobach. Niestety ich droga do domu była dużo bardziej skomplikowana.

Od początku szanse na przeżycie Warda oceniano jako niewielkie. Przez 107 dni mieszkał w szpitalu podłączony do różnego rodzaju aparatury. Po prawie 3 i pół miesiąca pełna obaw mama chłopca mogła zabrać go wreszcie do domu i zacząć kolejny etap walki o zdrowie malucha.

Po ukończeniu przez Warda Miles pierwszego roku jego mama opublikowała w Internecie wzruszający materiał, który pokazuje 12 miesięcy ich wspólnych zmagań. Film jest pełen najróżniejszych stanów i emocji. Widać w nim zaciekłą walkę o przeżycie, godziny oczekiwania i bezsilności, ogromne pokłady wiary, radość z pierwszych sukcesów i nowych umiejętności. Filmik z pierwszego roku życia małego Milesa Warda przepełnia radościąFilmik z pierwszego roku życia małego Milesa Warda wzrusza i wypełnia serce najciepleszymi uczuciami.  Zobaczcie sami!
 

Pierwszy rok życia Milesa Warda 

Kolejny rok życia chłopca


 

WASZE OPINIE

Ostatnio dodane