Ania i Juliana to pierwsze Bobasy urodzone na nowym Bloku Porodowym w Gliwicach

Galeria Bobasa życzy samych szczęśliwych dni dumnym Rodzicom :)

Wielospecjalistyczny szpital w Gliwicach cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku na świat przyszło tu dwa tysiące dzieci.
Od września do dyspozycji pacjentek jest pięć komfortowo wyposażonych sal porodowych. To ostatni etap zmian prowadzonych w szpitalu od 2015 r.  Dzięki nim plasuje się on w ogólnopolskiej czołówce.
Po remoncie blok został doposażony w niezbędny sprzęt- pięć łóżek porodowych, dwie wanny do porodu, inkubator, USG i wózek reanimacyjny. Sale są klimatyzowane, z osobnym wejściem i łazienką. Znajdują się tam nowoczesne fotele porodowe (także z masażem) dopasowane kolorystycznie do wnętrz, dwie wanny do rodzenia ( z najwyższej półki medycznej), koszt jednej to ponad 65 tys. zł. W oddziale położniczym część sal wyposażono w nowoczesne, automatycznie sterowane łóżka, co jest szczególnie ważne dla pacjentek po porodach i cesarskich cięciach. 
Jest nowocześniej, jaśniej i wygodniej. Odnowionych zostało pięć sal. Remont trwał blisko rok i kosztował szpital 3 miliony złotych. W uroczystym otwarciu wzięła udział minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.
Jak rodzić to tylko w Szpitalu Wielospecjalistyczny w Gliwicach !

WASZE OPINIE

Ostatnio dodane