6 zdjęć, które powinno się zrobić w dniu urodzenia dziecka

Narodziny dziecka to jeden z najbardziej pamiętnych dni w życiu rodziców. Kiedy nadchodzi ten wyczekiwany moment spotkania z maluchem, sprawy toczą się tak szybko, że nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkich ważnych szczegółów. Najlepszym sposobem na zachowanie pełnego wyrazu tamtych chwil są zdjęcia. Oto lista z podpowiedzią jakie zdjęcia warto wykonać pierwszego dnia po urodzeniu się dziecka.
 

Pierwsze spotkanie z mamą

Na tę jedyną w swoim rodzaju chwilę czekamy przez całą ciążę. Nawet jeśli po porodzie mama nie czuje się perfekcyjna, bez wątpienia to zdjęcie będzie jej w przyszłości przypominać niezwykłe uczucia, które towarzyszyły pierwszemu spotkaniu z wyczekiwanych maleństwem.


W ramionach taty

Pierwsze tulenie w ramionach własnego syna lub córki to dla ojców równie ważny i cenny moment jak dla mamy pierwsze chwile minuty z maluszkiem po porodzie. Koniecznie trzymajcie aparaty blisko. Właśnie zaczyna się dla Was wielka życiowa przygoda!
 

Rodzina w komplecie

Od niedawna jest Was troje lub czworo lub jeszcze więcej! Nic nie może się równać radości z tego, że wreszcie jesteście razem. Nawet jeśli to zdjęcie nie trafi na pierwszą stronę rodzinnego albumu, będzie w przyszłości szczęśliwi, że je macie.
 

Spotkanie z rodzeństwem

Jeśli nie jest to Wasze pierwsze dziecko, czeka Was wspaniały moment przedstawienia malucha starszemu bratu lub siostrze. Warto udokumentować pierwsze spotkanie z rodzeństwem, by móc je kiedyś dzieciom pokazać jak wyglądały te chwile.
 

Słodki sen

Śpiący noworodek to jeden z najsłodszych widoków na świecie. Możemy zapewnić, że nigdy nie będziecie mieć go dosyć! Wykonajcie przynajmniej kilka zdjęć drzemiącego maluszka. Może uda się na nich uchwycić słodki uśmiech przez sen.


Malutkie detale

Rączki, paluszki, uszka, stópki już nigdy nie będą tak małe i słodkie. Ich zdjęcia w przyszłości przypomną Wam te mikroskopijne rozmiary. Za kilka lat widok tych zdjęć będzie wywoływał uśmiech na twarzy, ale też niedowierzanie.

WASZE OPINIE

Ostatnio dodane