4 ciekawe blogi pełne zdrowych przepisów na dania dla dzieci

Jeśli szukasz pomysłów na zdrowe i sprawdzone dania dla swojego dziecka, koniecznie skuś się na wypróbowanie dań z tych stron. Oto nasz wybór czterech ciekawych blogów z przepisami dla najmłodszych.
 

 

 

BLW Mama  

Przezdrowe przepisy autorstwa Anny Kozłowskiej, która zna się nie tylko na żywieniu dzieci, ale także na prawidłowym rozszerzaniu diety malucha. Wszystkie jej przepisy są sprawdzone, starannie opisane, sfotografowane krok po kroku, zawierają także informację do jakiego wieku dana potrawa może być spożywana przez dziecko. Skarbnica pomysłów i wiedzy o zdrowiu!


Alaantkowe BLW

Najpopularniejszy blog o rozszerzaniu diety i żywieniu dzieci, prowadzony przez dwie mamy, które poznały się w wirtualnym świecie. Ich blog, a także dostępne w sprzedaży książki, dostarczają wielu pomysłów nazdrowe i różnorodne dania dla dzieci od 6 miesiąca życia. Alaantkowe to prawdziwe kompendium wiedzy o rozszerzaniu diety.
 

Ammniam

Autorskie roślinne receptury przetestowane w domowej kuchni Magdy - mamy dwójki dzieci. Blog dostarcza mnóstwa pomysłów na zdrowe, zbilansowane posiłki bez mięsa, za to z dużą ilością warzyw, kasz i innych zdrowych produktów. Przepisy z Ammiam są proste i nie wymagają kosztownych składników, a przy tym niebanalne w smaku 
 

Cooking for Emily

Blog prowadzony przez utalentowaną kulinarnie i nie tylko mamę 5-letniej obecnie Emilki. Znajdziecie tu wiele tajinspirujących przepisów na śniadania, przekąski, obiady, zdrowe słodkości i napoje. Choć autorka prezentuje na blogu potrawy dla dzieci, większość z nich po niewielkich modyfikacjach świetnie sprawdzi się jako posiłki dla całej rodziny. 

WASZE OPINIE

Ostatnio dodane